Jdi na obsah Jdi na menu
 


dsc_0097.jpg

 Neúspěch nás učí, že porážka se dá přežít. Neuspět není ostuda. Ostuda je bát se vstát a zkusit to znovu.

-----------------------------------

PRVNÍ TRÉNINK 6.9.2016  -  15:30 - 16:30 h!!!!!!

POZOR MALÁ ZMĚNA V TRÉNINCÍCH

6.9.  -  15:30 - 16:30 h

7.9. - trénink zrušen z důvodu lajnování

9.9. -  16:30 - 17:30 h

10.9. - 16:00 - 17:15 h zápas ST

11.9.  - zápas 07 Č.Krumlov( doplní 08)

13.9. - 15:30 - 16.30 h

14.9. - 17:30- 18:45 h

17.9. - trénink -  11 -12 h

17.-18.9. - turnaj Česká Lípa

Dále již dle plánu tréninků na celou sezonu.

Chtěl bych Vás ještě všechny poprosit o pár věcí.Pokud nebudete

z nějakého důvodu moci být na tréninku prosím o sms omluvenku

aspoň den předem (nemoc je věc jiná).Tréninky připravuji na počet

dětí,tak at v tom nemáme zbytečně nepořádek.Druhá věc je ohledně

rodičů v kabině,kde necháme měsíc a pak se domluvíme co dál

nebudeme zatím dávat ultimáta,ale vyřešíme na konci září všichni.

Jde o to,že plno z Vás letí na trénink nadoraz a chápu,že když je trénink

v 15:30 a vy přijdete v 15:15,že to stihnout nejde.Proto to necháme

na celé září a pak uvidíme.Třetí a poslední věc o kterou Vás žádam

je včasný příchod na led!!!!!!!Trénink,který začíná např. 16:30 h

nemíním začínat v 16:40 trénujeme hodinu a každá minuta je znát.

S trenéry budeme dohlížet.Tot vše a v uterý na modrý:-)

 

TRÉNINKY NA SEZÓNU  2016-2017

ÚTERÝ -  15:30 - 16:30 H

STŘEDA - 17:30 - 18:45 H

PÁTEK -  16:30 - 17:30 H

ZÁPASY DLE ROZPISU NA HOSYSU.HRAJEM 08 KAŽDÝCH 14 DNÍ.

ZAČÍNÁME 1.nebo 2. ŘÍJNA DOMA PROTI VESELÍ A KRUMLOVU

 

Přátelské utkání:

10.9.2016 sobota 16:00 - 17:15 h

HC Vimperk - HC Strakonice

nominace:Jeřábek,Drabeš,Košnař,Vondrášek,Vinš,

Novotný,Švík,Sedláček,Voldřichová,Bušek,Karvan,

Huřík,Bělová,Majer,Kryštof,Pelech.

 

Turnaj Česká Lípa

17.-18.9.2016

účastníci:  Česká Lípa,Uničov,Chomutov,Zbraslav,Kladno,Děčín,

Ustí n.L.,Kometa Brno,Jablonec,Vimperk,Letnany,Břeclav.

naše skupina:Česká Lípa,Kladno,Břeclav,Chomutov,Zbraslav.

17.9.2016  -  11:50 Břeclav - Vimperk

14:00 - Zbraslav - Vimperk

15:30 - Vimperk - Piráti

17:05 - Česká Lípa - Vimperk

18.9.2016  - 9:00 Vimperk - Kladno

nominace:,Jeřábek,Drabeš,Vinš,Novotný,Švík,Voldřichová,

Sedláček,Schmied,Květon,Podrabský.

info k ubytování atd probereme na tréninkách v září!!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 






 

 

 

 

ROZPIS MISTROVSKÝCH ZÁPASŮ V SEZÓNĚ 2015/2016 NALEZNETE
ZDE

------------------------------------------------------------------------------------