Jdi na obsah Jdi na menu
 


ČESKÁ LÍPA - ROZPIS ZÁPASŮ

21. 8. 2015

26. 9. 2015 – sobota

                                                               

1.        10:15                  HC Česká Lípa - HC Slovan Ústí n. L.

 

2.        10:15                  HC Vimperk - Ružinov Bratislava

 

3.        10:50                   Slavia Praha - HC Poděbrady

 

4.        10:50                   HC Slovan Louny - HC Děčín

 

            11:30             Úprava ledu

                                   

5.        11:50                   SK Černošice - Piráti Chomutov

 

6.        11:50                   Kometa Brno - PZ Kladno

 

7.        12:25                   HC Česká Lípa - Slavia Praha

 

8.        12:25                   HC Vimperk - HC Slovan Louny

 

            13:05             Úprava ledu 

                                   

9.        13:25                   HC Poděbrady - SK Černošice

 

10.      13:25                  HC Děčín - Kometa Brno

 

11.      14:00                  HC Slovan Ústí n. L. - Piráti Chomutov

 

12.      14:00                  Ružinov Bratislava - PZ Kladno   

           14:35             Úprava ledu    

 

13.      14:55                 SK Černošice - HC Česká Lípa

 

14.      14:55                 Kometa Brno - HC Vimperk

 

15.      15:30                Piráti Chomutov - HC Poděbrady

 

16.      15:30               PZ Kladno - HC Děčín

 

            16:10             Úprava ledu          

           

17.      16:30              Slavia Praha - HC Slovan Ústí n. L.

 

18.      16:30              HC Slovan Louny - Ružinov Bratislava

 

19.      17:05             HC Česká Lípa – Piráti Chomutov

 

20.      17:05             HC Vimperk - PZ Kladno

 

            17:40             Úprava ledu   

                                   

21.      18:00              HC Slovan Ústí n. L. - HC Poděbrady

 

22.      18:00              Ružinov Bratislava - HC Děčín

 

23.      18:35              Slavia Praha - SK Černošice

                                                 

24.      18:35             HC Slovan Louny - Kometa Brno

 

27. 9. 2015 – neděle

 

25.      9:00               Piráti Chomutov - Slavia Praha

 

26.      9:00               PZ Kladno - HC Slovan Louny

 

27.      9:35               HC Poděbrady - HC Česká Lípa

 

28.      9:35                HC Děčín - HC Vimperk

 

            10:10             Úprava ledu

                                   

29.      10:30             SK Černošice - HC Slovan Ústí n. L.

                                                 

30.      10:30            Kometa Brno - Ružinov Bratislava

 

            11:05            Úprava ledu    

 

Rozpis utkání – finálová část o pořadí

 

27. 9. 2015 – neděle

 

31.               11:30   Čtvrtfinále A1-B4 Plocha A

32.               11:30   Čtvrtfinále B1-A4 Plocha B

33.               12:05   Čtvrtfinále A2-B3 Plocha  A

34.               12:05   Čtvrtfinále B2-A3 Plocha B                     

                     12:40   Úprava ledu           

35.               13:00   A5-B5  9.a10. místo Plocha A

36.               13:00   B6-A6  11.a12. místo Plocha B

37.               13:40   Poražený čtvrtfinalista/o 5.- 6. místo/ 

                      Plocha  A

 38.               13:40   Poražený čtvrtfinalista/o 7.- 8. místo/ Plocha B                      

                                    14:20    Úprava ledu 

 

39.               14:40   Vítěz utkání č. 31/34 Semifinále / A

40.               14:40   Vítěz utkání č. 32/33 Semifinále / B

 

                                        15:15   Úprava ledu 

  

41.               15:40   Vítěz utkání č. 39/40 o 1.- 2. místo/  A

42.               15:40   Poražený z utkání č. 39/40 o 3.- 4. místo/ B