Jdi na obsah Jdi na menu
 


PROPOZICE

21. 8. 2015

Propozice turnaje

 

Pořadatel turnaje: HC Česká Lípa + Sport Česká Lípa příspěvková organizace + Město Česká Lípa.

Datum turnaje: sobota a neděle 26. - 27. 9.2015

Místo konání: Zimní stadion v České Lípě, Barvířská 2690.

Účastníci turnaje: Turnaj pro ročník 2008 a mladší. Hraje se minihokej, na ledě 4 hráči + brankář (minimálně 8+1 hráčů, maximálně 16+2 hráčů).

Účastníci turnaje: Turnaj je vypsán pro dvanáct týmů ve dvou skupinách po šesti, dále čtvrtfinále, semifinále a utkání o konečné pořadí. Týmy na 5. – 6. místě ve skupině odehrají na turnaji šest utkání, poražení čtvrtfinalisté sedm utkání a nejlepší čtyřka účastníků osm zápasů. Po přihlášení týmů budou účastníci rozlosováni do skupin.

 

Základní ustanovení:
 • Startují hráči ročníku 2008 a mladší, dívky mohou být o rok starší, tedy ročník 2007 (bez výjimek!!). Pro kontrolu, ať má každý tým sebou registrace hráčů, v případě že hráč ještě není registrován, vezměte kopii vysvědčení nebo kopii rodného listu! V žádném případě na turnaji nesmí startovat žádný starší hráč, v případě, že by bylo zjištěno takové provinění proti pravidlům, bude přistižený tým diskvalifikován!

 

·Dvě sady dresů rozdílných barev

 

 • Hraje se dle platných pravidel minihokeje, 3 x 10 minut hrubého času. Na ledě 4 hráči + brankář. Čtveřice označeny barevnou páskou na ruce hráče. Letmé střídání hráčů po jedné minutě (zvukový signál z časomíry). Mantinely na bývalé modré čáře, odlehčené puky.
 •  
 • Pořadí ve skupinách bude určeno
 1. Podle celkového počtu bodů
 2. Při rovnosti bodů určuje pořadí vzájemný zápas
 3. Pokud nerozhodne vzájemný zápas, pak rozhoduje skóre mezi bodově rovnými soupeři
 4. Je li rozdíl skóre stejný, rozhodne větší počet vstřelených branek
 5. Jestliže rovnost nadále trvá, rozhodne skóre ze všech utkání.
 6. Nerozhodne-li se, přijde na řadu los

 

 • Hrací doba: 3 x 10 minut hrubého času, přestávka mezi třetinami 1. minutu. Pokud ve vyřazovací části skončí utkání nerozhodně, následují samostatné nájezdy (tři na každé straně, vždy jiný hráč, pokud se nerozhodne, pokračuje se dále vždy po jednom nájezdu na každé straně)

 

 • O konečném pořadí rozhodnou zápasy o umístění – Poslední týmy ve skupinách se utkají o 11. – 12. místo, páté týmy ve skupinách se střetnou o 9. – 10. místo (hned po skončení utkání o pořadí následuje vyhlášení). Týmy na prvním až čtvrtém místě pokračují ve čtvrtfinále (A1-B4, A2-B3, B1-A4, B2-A3). Poražení čtvrtfinalisté se utkají v utkání o konečné pořadí. Nasazení podle výsledků ve skupinách o páté až šesté a sedmé až osmé místo (hned po skončení utkání o pořadí následuje vyhlášení). Vítězové čtvrtfinálových klání se utkají v semifinále. Poražení semifinalisté na závěr turnaje o třetí příčku, vítězové o zlaté medaile.

 

 • Po každém druhém utkání a před utkáním o medaile následuje úprava ledové plochy.(viz. rozpis ledů)

 

 • Bodování utkání: výhra – 2 body, remíza – 1 bod, prohra – 0. bodů.

 

 • Ceny:  Týmy na prvních čtyřech místech obdrží poháry, všechny týmy dostanou dort a diplom, všichni hráči dostanou medaile. Budou vyhlášeni nejlepší hráči utkání. Na konci turnaje dostanou cenu nejlepší brankář a tři nejlepší hráči turnaje.

 

 • Přijetí do turnaje, podmínka účasti: Hlásit do turnaje se můžete u p. Richtera Františka, nebo p. Kučery Tomáše (kontakty níže). Po potvrzení přijetí do turnaje je potřeba uhradit startovné 3900 Kč na pokrytí nákladů turnaje, platit můžete na účet klubu č. 94-4877950297/0100, do zprávy pro příjemce uveďte název vašeho klubu. Můžete zaplatit celou částku, minimálně však zálohu 2000 Kč a zbytek 1900 Kč můžete doplatit na místě v hotovosti. Startovné, nebo záloha startovného musí být uhrazena nejdéle 14 dní po přijetí týmu do turnaje, jinak může být Vaše místo nabídnuto dalším zájemcům!

 

 • Návrh na protest – do ½ hod. po utkání s poplatkem 1500,- Kč. Při uznání protestu/vratný/.